Подождите, пожалуйста

Про команду "EasyDocs"

“Fiat justitia et pereat mundus”
“Нехай звершиться правосуддя, навіть якщо загине світ”
(лат. прислів’я)


Як юристам нам відомо, наскільки вам неприємно вирішувати юридичні проблеми: папери, черги до чиновників, судові засіданння та інші специфічні аспекти юридичних справ.

Так само впевнено ми можемо сказати, як важливо вирішувати свої проблеми вчасно, ефективно та якісно, адже не закриті питання потягнуть за собою нові.

Простий приклад з практики: коли клієнт звернувся до нотаріуса для прийняття спадщини після бабусі, виявилось, що у її особистих документах є розбіжності у написанні імені. Відтак, у нотаріуса не було законних підстав видати клієнту свідоцтво про право на спадщину. На щастя, обійшлось без судової тяганини, оскільки зібрані архівні документи містили достатньо даних для того, щоб відділ РАЦС у досудовому порядку вніс зміни до актового запису про народження спадкодавця. Але, якби документи не знайшлись, відкладена на півстоліття проблема з написанням імені потягла б за собою необхідність звернення до суду.

До чого ми ведемо? Звісно, ми не можемо вирішити ваші проблеми в одну мить. Але наша мета – максимально полегшити шляхи їх подолання.

Саме тому з‘явився сервіс “EasyDocs”, яким ви можете скористатись на цьому сайті.

Що ми можемо вам запропонувати:

- можливість у режимі онлайн заповнити шаблон документу, який у кінцевому рахунку перетвориться на готовий до подачі юридичний документ (послуга “Конструктор документів”);

- зручні інструкції та підказки, які дозволять вам правильно оформити та подати створений документ «від» і «до»;

- статті-консультації щодо практичних юридичних питань.

Однак, життя зовсім не проста штука і не всі юридичні питання можливо вирішити лише шляхом заповнення щаблону. Навпаки, багато юридичних проблем мають нестандартний характер, який потребує індивідуального підходу.

Саме тому ви маєте можливість замовити у нас письмову консультацію чи складання юридичного документу. Для цього не потрібно йти до офісу – достатньо лише написати нам і ми узгодимо необхідні деталі, які мають значення для вирішення вашого замовлення.

Хто ж ми? Сервіс заснований адвокатом Юрієм Бєрьозкою та IT-підприємцем Романом Романівом. Однак, ми ідемо далі, а тому створили адвокатське об’єднання «ЛЕФОРС», до якого приєдналась адвокат Катерина Мироненко. Наразі, Роман Романів продовжує займатись технічним супроводом та підтримкою проекту, тоді як управління проектом перейшло до адвокатського об’єднання.


А тепер, коротко про команду засновників сервісу:

photo founder1 photo founder1

Юрій Бєрьозка – адвокат, керуючий партнер адвокатського об’єднання «ЛЕФОРС». Mає практику самостійного супроводження судових справ з 2012 року, практику у юридичній фірмі - з 2016 року, автор шаблонів юридичних документів та письмових консультацій, запропонованих на сайті (профіль адвоката у Єдиному реєстрі адвокатів України).

За час юридичної практики стягнуто більше 20 млн. грн. заборгованості за цивільними та господарськими договорами, скасовано близько 2 млн. грн. штрафних нарахувань за порушення у сфері енергетики, виграно 10 справ щодо поновлення працівників на роботі після незаконного звільнення та стягнуто більше 1 млн. грн. середнього заробітку за час вимушеного прогулу та затримки виконання рішення суду про поновлення на роботі.
Володіє українською, російською та англійською мовами.

photo founder2 photo founder2

Катерина Мироненко - адвокат, старший партнер адвокатського об’єднання «ЛЕФОРС».

Має значний досвід у вирішенні спорів у сферах господарського, цивільного, корпоративного, банківського, митного, трудового та сімейного права, страхування, будівництва та нерухомості, інтелектуальної власності, захисту честі, гідності та ділової репутації публічних діячів та підприємств. Здійснює представництво сторін під час розгляду судових справ. Досвід роботи – близько 18 років.

photo founder3 photo founder3

Роман Романів - технічна розробка та підтримка.

Займається комерційним програмуванням більше 9 років. Один з останніх проектів - швейцарський фінансовий стартап Evolute.
Володіє українською та англійською мовами.

Якщо у вас виникли будь-які технічні питання, побажання або зауваження з приводу роботи сайту, просимо писати на roman.romaniv@easydocs.com.ua. Будемо вдячні за зворотний зв'язок – вдосконалюємось разом!

Внимание, через мин. мы будем обновлять сайт и он будет недоступен на протяжении нескольких минут.

Поэтому, если вы не успеваете заполнить и скачать шаблон до начала обновлений, то советуем сделать это после обновлений, чтобы не потерять данные.
Уважаемый пользователь, на сайте easydocs.com.ua часть страниц не переведена на русский язык. Спасибо за понимание.
Уважаемый клиент, для наилутчего опыта пользования нашим сайтом мы рекомендуем вам использовать браузеры Mozilla Firefox, Google Chrome или Microsoft Edge последних версий.

Другие браузеры пока что не поддерживаются в полной мере.

Спасибо за понимание.
Внимание, все данные в полях шаблонов нужно вводить на украинском языке - так как это официальный язык деловодства в Украине.

Увага, всі дані у полях шаблонів необхідно вводити українською мовою як офіційною мовою діловодства.