Зачекайте, будь ласка

EasyDocs - Порядок оплати та передачі замовлення за послугою "Конструктор документів"

1. Усі терміни, використані у цьому Порядку, вживаються у значеннях, визначених Публічним договором про надання онлайн-послуг зі створення юридичних документів (далі - Публічний договір), який містить детальні умови надання послуги “Конструктор документів”.

2. Під час надання послуги, Замовник знайомиться із описом обраного ним шаблону документу.

3. На вибір Замовника, він має право повідомити дані, необхідні для автоматизованого заповнення шаблону документу, або не повідомляти їх з метою завантаження не заповненого шаблону. Незалежно від вибору Замовника, ціна за шаблон, вказана на сайті easydocs.com.ua (далі - Веб-сайт), залишається однаковою.

4. Після проходження усіх кроків, необхідних для автоматизованого заповнення шаблону або завантаження не заповненого шаблону, Замовник спрямовується на веб-сторінку оплати послуги, яка відбувається за допомогою банківської картки Замовника через платіжну систему LiqPay.

5. Після здійснення оплати, Замовнику надається Файл з юридичним документом (заповненим або не заповненим - на вибір Замовника) шляхом (одним або декількома нижче переліченими способами):

  • автоматичного завантаження Файлу на електронний пристрій Замовника, яке відбувається після оплати послуги (залежно від налаштувань браузера Замовника, документ може завантажуватись не автоматично, а після того, як Замовник надасть відповідний дозвіл на завантаження);
  • надсилання Файлу на електронну пошту Замовника, якщо він повідомив Виконавцю її адресу до здійснення оплати;
  • для неавторизованого користувача - надання тимчасового доступу до гіперпосилання для завантаження Файлу безпосередньо на Веб-сайті, яке є доступним до моменту закриття сторінки із Веб- сайтом у веб-браузері, який використовує Замовник (гіперпосилання можна копіювати і воно є активним протягом 1 хв з моменту оплати послуги);
  • для авторизованого користувача - надання доступу до гіперпосилання для завантаження Файлу безпосередньо на Веб-сайті (у електронному кабінеті зареєстрованого Користувача Веб-сайту на сторінці “Мої документи”). Всі оплачені файли є доступними для скачування лише з акаунту залогованого користувача протягом 365 діб з моменти оплати документу.

6. У випадку, якщо з технічних чи інших причин, які не залежать від Сторін, завантаження Файлу не відбулось або Файл виявився пошкодженим, Замовник має право звернутись до Виконавця за повідомленими на Веб-сайті контактними даними з метою отримання оплаченого Файлу шляхом надіслання листа на електронну пошту Замовника чи іншим технічно доступним способом у мережі Інтернет. У такому випадку, Виконавець перевіряє факт оплати Файлу та у випадку його підтвердження – зобов'язаний невідкладно надіслати Замовнику Файл за повідомленими ним контактними даними. Після цього Виконавець вважається таким, що належним чином виконав умови Публічного договору та не відповідає за прострочення, яке могло настати через технічні чи інші не залежні від сторін обставини, через які завантаження Файлу не відбулось або Файл виявився пошкодженим після його первісного завантаження Замовником.

7. Виконавець не відповідає за можливу невідповідність змісту шаблону юридичного документу вимогам законодавства України, якщо така невідповідність настала у зв’язку із внесенням змін у законодавство України та/або набрання ними чинності після моменту оплати послуги “Конструктор юридичних документів”.

8. У разі, якщо зміни у законодавство України, зазначені у пункті 7 цього Порядку, відбулись протягом 7 календарних днів з моменту оплати послуги “Конструктор юридичних документів”, Виконавець за зверненням Замовника безкоштовно коригує шаблон юридичного документу та надсилає Замовнику коригований файл.

9. У разі, якщо зміст юридичного документу містить посилання на законодавство України, яке на момент оплати Файлу змінилось або є нечинним (не актуальне законодавство), що спричинено помилкою Виконавця, який своєчасно не вніс виправлення до Файлу після внесення змін до законодавства України та до моменту оплати Замовником послуги “Конструктор юридичних документів”, то Виконавець безкоштовно коригує такий шаблон незалежно від моменту внесення вказаних змін у законодавство України та незалежно від моменту, коли Замовник звернувся до Виконавця з метою внесення таких коригувань. На вибір Замовника, йому можуть бути повернуті кошти за сплачений файл.

10. Виконавець не несе відповідальності та не повертає Замовнику кошти після оплати послуги “Конструктор юридичних документів”, якщо оплата заповнення шаблону юридичного документу здійснена Замовником в силу його помилки щодо розуміння суті та юридичного призначення запропонованого шаблону юридичного документу. В залежності від обставин такого помилкового придбання, Виконавець на власний розсуд має право здійснити безкоштовну заміну помилково придбаного Файлу на той Файл, який відповідає дійсним запитам Замовника, що відбувається шляхом надання Замовнику безкоштовного доступу до заповнення цього Файлу взамін помилково оплаченого.
У разі, якщо підходящого для Замовника шаблону не існує на Веб-сайті, за погодженням Сторін Виконавець складає для Замовника документ, який потрібен Замовнику. При цьому, при визначенні ціни за такий документ враховується сума коштів, які Замовник сплатив за помилково обраний документ і такі кошти вважаються попередньою оплатою. У такому випадку до правовідносин сторін застосовуються правила, встановлені Договором для послуги “Замовити документ”.

11. Кошти за користування послугою “Конструктор юридичних документів” не повертаються, крім випадку, передбаченого пунктом 9 цього Порядку.

12.Для оптимального користування функціоналом Веб-сайту рекомендовано використовувати його через персональний комп’ютер або ноутбук, а також застосовувати браузери Google Chrome або Mozilla Firefox. У подальшому список підтримуваних браузерів буде доповнюватись.

13. Завантажуючи документи, створені у результаті користування послугою “Конструктор юридичних документів” рекомендовано використовувати програми-архіватори, які мають технічну можливість зчитування формату *.zip, а також користуватися текстовим редактором Microsoft Word.

14. У разі, коли документ створений не зареєстрованим Користувачем у результаті використання послуги “Конструктор юридичних документів”, то якщо Файл автоматично не завантажився (наприклад, через особливості налаштування браузера), його необхідно завантажити не пізніше 1 (однієї) хвилини з моменту підтвердження оплати (момент закриття платіжного віджету Liqpay). Зазначене обмеження встановлено для незареєстрованих Користувачів з метою попередження розповсюдження їх персональних даних. Зареєстрований Користувач може завантажити створені ним документи у вкладці “Мої документи” за посиланнями, які доступні протягом 365 днів з моменту створення документу.

У випадку, якщо внаслідок технічного обмеження, вказаного у абзаці першому цього пункту, Замовник не встиг завантажити Файл, а перед оплатою не повідомив адресу електронної пошти для автоматичного надсилання Файлу, то такий Файл надається за зверненням Замовника за будь-якими з контактів, вказаних на Веб-сайті, технічно доступним для Замовника способом. Для цього Замовник повинен повідомити Виконавцю орієнтовний час оплати та останні чотири цифри картки, з якої був здійснений платіж, для можливості пошуку відповідного Файлу Замовника. За повторне надсилання Файлу із Замовника не вимагається жодної додаткової оплати.

15. Не рекомендовано підписувати та оформлювати для подачі до суду та/або іншої компетентної організації документ, якщо особа, від імені якої документ подається, попередньо не прочитала його. Після завантаження Файлу (документу), створеного за допомогою послуги “Конструктор юридичних документів”, рекомендовано ознайомитись із його змістом для перевірки коректності введених даних. За необхідності введення поправок чи якщо Замовник вирішив, що помилково обрав не той шаблон із запропонованих на Веб-сайті, рекомендуємо звертатись до адміністраторів Веб-сайту за будь-якими з контактних даних, що зазначені на Веб-сайті.

Увага, через хв. ми будемо оновлювати сайт і він буде недоступний протягом кількох хвилин.

Тому, якщо ви не встигаєте заповнити та завантажити шаблон до моменту оновлення, радимо зробити це після оновлень, щоб не втратити дані.
Уважаемый пользователь, на сайте easydocs.com.ua часть страниц не переведена на русский язык. Спасибо за понимание.
Шановний клієнтe, для найкращого досвіду користуванням нашим сайтом ми рекомендуємо вам використати браузери Mozilla Firefox, Google Chrome або Microsoft Edge останніх версій.

Інші браузери поки що не підтримуються у повній мірі.

Дякуємо за розуміння.
Внимание, все данные в полях шаблонов нужно вводить на украинском языке - так как это официальный язык деловодства в Украине.

Увага, всі дані у полях шаблонів необхідно вводити українською мовою як офіційною мовою діловодства.