Зачекайте, будь ласка

Пропонуємо у режимі “онлайн” створити заяви до суду про розлучення:

ПОШИРЕНІ ПИТАННЯ

 • НЕВЖЕ НА ВАШОМУ САЙТІ МОЖНА САМОСТІЙНО СТВОРИТИ ЗАЯВУ ДО СУДУ?

  Так, це можливо. Процес складання позову схожий на заповнення анкети, але у результаті Ви отримаєте документ, готовий для подачі до суду. Ми зробили заповнення документів якомога простішим, щоб Ви більше не мучились із заповненням зразків, яких так багато у Інтернеті.

 • Я ЗАПОВНИВ ТА СКАЧАВ ЗАЯВУ. ЯК ПРАВИЛЬНО ОФОРМИТИ ДОДАТКИ ТА ПОДАТИ ЗАЯВУ ДО СУДУ?

  Ви на вірному шляху. Перелік додатків вказано у кінці кожної заяви. Порядок оформлення та подачі заяв, сплати судового збору та інша необхідна інформація є у розділі Easy-статті. Крім того, кожен архів із скачаним документом містить стислу інструкцію до його оформлення. Також не цурайтесь писати нам, якщо щось не зрозуміло. Ви - наш клієнт, а ми - чуйні, пухнасті та терплячі: підкажемо, де треба.

 • ЧИ ПОТРІБЕН МЕНІ СУПРОВІД АДВОКАТА У СУДІ?

  Справи, стосовно яких ми пропонуємо заповнити шаблони, зазвичай не складні, тому супровід адвоката не є обов'язковим. Якщо Вам буде необхідна підтримка під час розгляду справи - звертайтесь до нас, ми вирішимо як краще зробити. У будь-якому разі, якщо потрібно складання додаткових документів під час справи - не затягуйте із зверненням, бо після відкриття провадження законом та судом встановлюються строки для подачі тих чи інших документів - ми не хочемо, щоб Ви їх пропустили.

 • Я НЕ ХОЧУ РОБИТИ ВСЕ САМ, БО НЕ ВПЕВНЕНИЙ, ЩО ЗАПОВНЮ ДОКУМЕНТ ПРАВИЛЬНО. ЩО РОБИТИ?

  Не біда, ми розуміємо Вас. Якщо у Вас є потреба, ми можемо скласти документ для Вас. Для цього або напишіть нам контактні дані, або замовте дзвінок, тицьнувши синю кнопку у правому нижньому кутку сторінки. Ідеально, якщо Ви присвятите 5-10 хв свого часу, заповнивши ось цю форму первинного опитування. Але це не обов'язково, головне - повідомити контакти, щоб ми з Вами зв'язались.

 • РОЗЛУЧЕННЯ, АЛІМЕНТИ… ВИ ЗАЙМАЄТЕСЬ ЛИШЕ ЦИМ?

  Звісно, ми займаємось також іншими питаннями. У контексті даного розділу, це можуть бути питання поділу подружнього майна, вирішення питання про місце проживання та порядок виховання дитини, визначення батьківства і материнства дитини тощо. Але загалом, можемо допомогти і у інших питаннях: спадщина, оформлення землі та нерухомості, трудові спори… Якщо є питання - пишіть. Чесно та відверто проконсультуємо з Ваших питань, розповімо про потенційні ризики та можливі шляхи вирішення Ваших проблем. Якщо ми побачимо, що у чомусь не можемо допомогти - також прямо про це скажемо, не будемо брати замовлення, аби лише отримати гроші. Головне - це репутація!

 • ДО ЯКОГО СУДУ ПОДАВАТИ?

  По аліментам: заява про стягнення аліментів на подружжя подаються на вибір заявника (стягувача): або до суду, що знаходиться за зареєстрованим місцем проживання заявника, або до суду за зареєстрованим місцем проживання відповідача (платника аліментів).

  По розлученню: за загальним правилом, позовна заява на розлучення подається до суду, що знаходиться за зареєстрованим місцем проживання відповідача.

  По іншим спорам: рекомендуємо уточнити у нас.

 • ЧИ ПОТРІБНО СПЛАЧУВАТИ СУДОВИЙ ЗБІР?

  Заяви про стягнення аліментів: відповідно до п. 3 ч. 1 ст. 5 Закону України “Про судовий збір”, за подачу таких заяв судовий збір не сплачується.

  Заяви про розлучення: за подачу спільної заяви чоловіка і жінки про розлучення - 536,80 грн, за подачу позовної заяви про розлучення - 1073,60 грн. (Ставки судового збору станом на 2023 рік). Судовий збір сплачується на рахунок суду, до якого подається заява. Детальніше про сплату судового збору - у цій статті.

 • ЯК ДОВГО БУДЕ ЗДІЙСНЮВАТИСЬ РОЗГЛЯД МОЄЇ ЗАЯВИ?

  Усе залежить від завантаженості суду. Строки розгляду коливаються від 3 до 6 місяців у середньому.

 • ЧИМ ВАШІ ШАБЛОНИ КРАЩІ ЗА ІНШИХ?

  Законодавство змінюється, а безкоштовні зразки на інших сайтах - дуже часто не оновлюються і з нюансами їх заповнення доводиться знайомитись самому, та часто - за допомогою декількох сайтів. Але і у цьому випадку немає гарантії, що весь процес подачі позову складеться в один “пазл”.

  Натомість, наші шаблони складені відповідно до вимог чинного законодавства, ми слідкуємо за їх оновленням, а значить - є гарантія, що вони є правильними. Крім того, заповнення анкети шаблону супроводжується коментарями та посиланнями на інформаційні матеріали, які полегшують процес складання та оформлення до суду.

  Таким чином, 300 грн. за заповнення шаблону, на нашу думку, прийнятна ціна, щоб надати Вам дійсно якісний документ та позбавити необхідності довго шукати правильне рішення.

 • ЧИ ПІДТРИМУЄТЕ ВИ КОРИСТУВАЧІВ ПІСЛЯ ОТРИМАННЯ ШАБЛОНУ?

  Безумовно! Якщо у Вас виникнуть інші питання після подачі придбаної у нас заяви, то ми допомагаємо їх вирішити. Не цурайтесь писати нам чи замовляти дзвінок, а найголовніше - просимо своєчасно надсилати нам ухвали суду та інші процесуальні документи, щодо яких є питання.

Також вас можуть зацікавити інші документи

Привіт!
Допомогти обрати шаблон?

Помічник EasyBot

Вітаємо на EasyDocs! Мене звати EasyBot, я допоможу Вам обрати правильний шаблон заяви про розлучення або аліменти. Для цього Вам необхідно відповісти на декілька простих питань (від 2 до 7), лише тицьніть на Start.

Що Ви бажаєте?

Самостійно заповнити та завантажити потрібну заяву за помірною ціною щодо питань:

Чи є у Вас діти та якого віку (вкажіть кількість повних років)?

Скажіть, чи розлучення відбувається за взаємною згодою та чи готові Ви та Ваше подружжя підписати потрібні документи?

При розлученні за взаємною згодою один із варіантів передбачає укладення договору про утримання, визначення місця проживання та порядку виховання дітей. Чи готові Ви нести витрати на нотаріальне посвідчення такого договору?

Які саме аліменти Ви би хотіли стягнути на дітей?

Чи навчаються Ваші діти віком від 18 до 23 років?

Які підстави Ви заявляєте для стягнення аліментів на Вас?

Чи має хтось з Ваших дітей віком до 6-ти років вади психічного або фізичного розвитку?

Якщо нічого із запропонованого не підходить, пропонуємо зв'язатись із нами за будь-якими із вказаних на сайті контактами або залиште Ваші контакти та питання

За Вашим бажанням, ми складемо потрібний документ та підготуємо його до подачі (обсяг та ціна послуг залежить від Ваших побажань). Від Вас - лише необхідні фото- чи сканкопії документів, про інше - домовимося. Для початку залишіть Ваші контакти та коротко опишіть суть Вашого питання:

Зачекайте, будь ласка

За результатами Ваших відповідей Вам підходять наступні шаблони*:

- по питанню "Розлучитися" -
- по питанню "Стягнути аліменти на дітей" -
- по питанню "Збільшити існуючі аліменти на дітей" -
- по питанню "Зменшити існуючі аліменти на дітей" -
- по питанню "Стягнути пеню за несплачені аліменти на дітей" -
- по питанню "Стягнути аліменти на себе як на одного з подружжя (в т.ч. колишнього)" -
- рекомендуємо -
Щоб перейти безпосередньо до створення заяв, натисніть на відповідний шаблон. Якщо треба повернутися до їх заповнення пізніше - залиште емейл і ми надішлемо Вам перелік гіперпосилань на потрібні заяви.

Зачекайте, будь ласка


*Зауважте, що послуга створення та завантаження документу платна. У результаті послуги Ви отримуєте готовий до підписання документ та інструкцію щодо оформлення пакету додатків до нього для подачі до суду. У разі, якщо при оформленні документів у Вас виникнуть труднощі - зверніться за будь-якими контактами на сайті - первинні консультації для тих, хто хоче вибрати або вже придбав шаблон - безкоштовні.
Виходячи з повідомлених Вами відповідей, Ви можете розлучитись шляхом подання спільної заяви про розлучення до РАЦСу за місцем Вашого проживання (без звернення до суду взагалі). Якщо потрібна більш детальна консультація - залиште нижче свої контактні дані - ми Вам передзвонимо.
Оскільки Ви зазначили, що маєте спільну дитину віком до 1 року, то наразі Вам не підходить жоден шаблон, оскільки законодавство обмежує право на подачу позову про розлучення, якщо подружжя має спільну дитину віком до 1 року. Якщо потрібна більш детальна консультація - залиште нижче свої контактні дані - ми Вам передзвонимо.
Оскільки Ви вказали, що усі Ваші діти свіком від 23 років та старше, Ви не маєте право на стягнення аліментів на дітей. Якщо потрібна більш детальна консультація - залиште нижче свої контактні дані - ми Вам передзвонимо.
Оскільки Ви вказали, що діти віком від 18 до 23 років ніде не навчаються, а дітей іншого віку у Вас немає - Вам не підходить жоден шаблон, оскільки у такому разі аліменти на дітей не стягуються. Якщо потрібна більш детальна консультація - залиште нижче свої контактні дані - ми Вам передзвонимо.
У нас немає для вас підходящого автоматичного шаблону, проте Ви можете замовити консультацію у нас
Для Вашої ситуації не підходить жоден із шаблонів. Можливо Ви не точно відповідали на питання. Залишайте Ваші контактні дані і ми в індивідуальному режимі поспілкуємося щодо Вашої ситуації. Або Ви можете пройти опитувальник ще раз.

Лишилися питання? Залиште Ваші контакти та коротко опишіть, що Вас цікавить:

Зачекайте, будь ласка

Увага, через хв. ми будемо оновлювати сайт і він буде недоступний протягом кількох хвилин.

Тому, якщо ви не встигаєте заповнити та завантажити шаблон до моменту оновлення, радимо зробити це після оновлень, щоб не втратити дані.
Уважаемый пользователь, на сайте easydocs.com.ua часть страниц не переведена на русский язык. Спасибо за понимание.
Шановний клієнтe, для найкращого досвіду користуванням нашим сайтом ми рекомендуємо вам використати браузери Mozilla Firefox, Google Chrome або Microsoft Edge останніх версій.

Інші браузери поки що не підтримуються у повній мірі.

Дякуємо за розуміння.
Внимание, все данные в полях шаблонов нужно вводить на украинском языке - так как это официальный язык деловодства в Украине.

Увага, всі дані у полях шаблонів необхідно вводити українською мовою як офіційною мовою діловодства.