Зачекайте, будь ласка

Заява про видачу судового наказу про стягнення аліментів у розмірі 50% від прожиткового мінімумуОпис заяви

** - дані відомості зазначаєте за їх наявності або повідомляєте останні відомі вам контактні дані боржника. За відсутності такої інформації вкажіть слово «невідомо»

Увага, ваша дитина досягла повноліття. Якщо після досягнення 18 років вона продовжує навчатись, для стягнення аліментів на її утримання та до досягнення 23 років ви можете скористатись шаблонами позовних заяв про стягнення аліментів на дитину у зв’язку із продовженням навчання (від імені одного з батьків або від імені повнолітньої дитини, що навчається

Увага, ваша дитина вже досягла віку, з якого на її утримання не можна стягувати аліменти (23 і більше років). Якщо це не так, перевірте правильність введення дати народження


Оберіть зручний для вас суд.
Варіанти на вибір:
- cуд за місцем проживання боржника, з якого стягуються аліменти
- cуд за вашим місцем проживання як заявника

Для автоматичного визначення суду оберіть найбільш точне місце проживання, за яким ви обрали зручний суд (ваше місце проживання або місце проживання боржника)

Чи маєте Ви свідоцтво про шлюб із боржником? Відповідь так чи ні
Чи розірвано шлюб між Вами та боржником за рішенням суду? Відповідь так чи ні
Увага, через хв. ми будемо оновлювати сайт і він буде недоступний протягом кількох хвилин.

Тому, якщо ви не встигаєте заповнити та завантажити шаблон до моменту оновлення, радимо зробити це після оновлень, щоб не втратити дані.
Уважаемый пользователь, на сайте easydocs.com.ua часть страниц не переведена на русский язык. Спасибо за понимание.
Шановний клієнтe, для найкращого досвіду користуванням нашим сайтом ми рекомендуємо вам використати браузери Mozilla Firefox, Google Chrome або Microsoft Edge останніх версій.

Інші браузери поки що не підтримуються у повній мірі.

Дякуємо за розуміння.
Внимание, все данные в полях шаблонов нужно вводить на украинском языке - так как это официальный язык деловодства в Украине.

Увага, всі дані у полях шаблонів необхідно вводити українською мовою як офіційною мовою діловодства.