Зачекайте, будь ласка

Позовна заява про стягнення аліментів та додаткових витрат на дитину (дітей)Опис заяви

** - дані відомості зазначаєте за їх наявності або повідомляєте останні відомі вам контактні дані відповідача. За відсутності такої інформації вкажіть слово «невідомо»

Увага, ваша дитина досягла повноліття. Якщо після досягнення 18 років вона продовжує навчатись, для стягнення аліментів на її утримання та до досягнення 23 років ви можете скористатись шаблонами позовних заяв про стягнення аліментів на дитину у зв’язку із продовженням навчання (від імені одного з батьків або від імені повнолітньої дитини, що навчається

Увага, ваша дитина вже досягла віку, з якого на її утримання не можна стягувати аліменти (23 і більше років). Якщо це не так, перевірте правильність введення дати народження

Чи маєте ви інформацію та документи, які підтверджують розмір доходу відповідача або наявність у нього цінного майна (транспортних засобів, нерухомості, часток у статутних капіталах юридичних осіб тощо)?
Майновий стан відповідача (платника аліментів) є обов’язковим для доказування, інакше є ризик відмови у позові. Рекомендуємо ознайомитись із статтею щодо збирання та витребування доказів
Оберіть зручний для вас суд.
Варіанти на вибір:
- cуд за місцем проживання відповідача, з якого стягуються аліменти
- cуд за вашим місцем проживання як позивача

Для автоматичного визначення суду оберіть найбільш точне місце проживання, за яким ви обрали зручний суд (ваше місце проживання або місце проживання відповідача)

До заяви додаю:

- копію паспорту та ідентифікаційного коду Позивача

- копію паспорту та ідентифікаційного коду Відповідача

- копію свідоцтва про народження дитини (дітей)

- примірник позовної заяви з додатками для Відповідача

Чи перебуваєте ви з відповідачем у шлюбі (чи можете надати до позову копію свідоцтва про шлюб)? Відповідь так чи ні (надання такого свідоцтва для даного шаблону не має вирішального значення, але бажано надати)
Чи знаходяться у вас оригінали документів, які подані до позовної заяви у якості додатків?
Увага, через хв. ми будемо оновлювати сайт і він буде недоступний протягом кількох хвилин.

Тому, якщо ви не встигаєте заповнити та завантажити шаблон до моменту оновлення, радимо зробити це після оновлень, щоб не втратити дані.
Уважаемый пользователь, на сайте easydocs.com.ua часть страниц не переведена на русский язык. Спасибо за понимание.
Шановний клієнтe, для найкращого досвіду користуванням нашим сайтом ми рекомендуємо вам використати браузери Mozilla Firefox, Google Chrome або Microsoft Edge останніх версій.

Інші браузери поки що не підтримуються у повній мірі.

Дякуємо за розуміння.
Внимание, все данные в полях шаблонов нужно вводить на украинском языке - так как это официальный язык деловодства в Украине.

Увага, всі дані у полях шаблонів необхідно вводити українською мовою як офіційною мовою діловодства.